Horoskop na rok 2012 - znamení Vodnář

Potřebujete tento rok čas na sebe a své kamarády, nenechte se omezovat. Nové začátky v práci, kariéře a kolektivu přejí. Jdete výše s financemi, ale neušetříte. Jste ochotní podléhat vlastní disciplíně, když to má pomáhat rozvíjení domácího pohodlí. Ve své činnosti nepolevujte, hlavně květen a září vám přinesou nové možnosti, v září se rozhodne, co budete dělat dál. Jestli hodně pracujete s dokumentací, administrativou a počítači, jde vám to dobře.Pozitivum: originalita, modní vkus, dobrá intuice, kamarádství, přátelství.
Negace: neprojevování citů, nerozhodnost.
Čínská medicína: cévy, krev čas 19-21 hod. Myslete na sebe a svůj cévní systém, jezte více čerstvého ovoce, omezte mléko.

Vodnář

Planeta Uran: dává vám originalitu, nezávislost, nečekané úspěchy a možnosti jak v tomto roce vyčnívat z řady.


Finance

Jasno 2012

Důležitý pro vás může být podzim, kdy vyděláte celkem dost peněz, ale i vydáte. Musíte být hodně pracovití a nesmíte se spoléhat jen na štěstí. Pro výdělek nejezděte do zahraničí. Nespoléhejte jen na partnerovy plány.

Vztahy

Polojasno 2012

Do středu zájmu se dostanou majetkové otázky, důležitý je kompromis. Nezdá se, že byste byli zrození pro spokojený partnerský život, měli byste ale i tak potvrdit déletrvající vztahy. Březen a červenec pro to můžou být ideální.

Zdraví

Polojasno 2012

Chronické problémy se žaludkem musíte řešit, už únor vám přinese nejistotu. Vše souvisí s jídelníčkem. Snídejte med a vločky s čajem. Vynechejte mnoho kávy.

 


Láska 2012
 
Partneři: Andělské karty Partnerský horoskop Věštění budoucnosti Věštírna Cikánské karty Výklad karet Horoskopy
TOPlist